küçük oyun indir - oyun indir - oyunindir.com.tr

Oyun indir

Türkiye'nin en iyi oyun sitesi

Oyunlar indir

TurkProgram Oyun indir

Oyun indir

 
Ring Runner: Flight of the Sages Demo
 (45)

 En çok Yüklenen 10 Oyun
 Fifa 2005 Demo (1747175)
 GTA 2 Demo (1288292)
 Fifa 2007 Demo (807313)
 Need for Speed Underground 2 demo (791613)
 Fifa 08 Demo (646579)
 Spiderman: Friend or Foe (Demo) (633219)
 Need for Speed : Carbon Demo (605833)
 Pro Evolution Soccer 2008 demo (604009)
 Far Cry Demo (599147)
 Super Mario XP (501121)

Yeni Küçük Oyunlar

 Montezumanın Hazineleri 3 Demo (23578)
 Hayatım Çiftlik Demo (41900)
 Kurtarma Timi 2 Demo (41971)
 Çılgın Tarla 3: Buz devri Trial (47746)
 Adalar Zinciri demo (26358)
 Angry Birds (86895)
 Süpercan (104682)
 Ultimate Mortal Kombat (85339)
 Bejeweled 3 Demo (58969)
 Mad Skills Motocross Demo (65915)

Günün PC Oyunu


CID The Dummy Demo
 (Hit : 23782)



WolfTeam

sponsorlu bağlantılar
WolfTeam (Hit:81347)

Günde binlerce kişinin oynadığı, her geçen gün yüzlerce kişinin dahil olduğu Wolfteam oyunu günümüzün en çok oynanan ve beğenilen oyunlarından birisidir. Counter-Strike oyunu nasıl yıllarca oyun dünyasının kasıp kavurduysa, Wolfteam’de aynı şekilde oyun dünyasını kasıp kavurmaktadır. Peki Wolfteam bu başarıyı nasıl elde etti ve nasıl bir oyun?

 
Wolfteam mükemmel grafiklere sahip değil, inanılmaz efektlerle donatılmış bir oyun hiç değil. Fakat oyunun inanılmaz bir başarısı var ve bu şüphesiz “sadeliğinden” kaynaklanıyor. Hatırlarsanız Counter-Strike’da görsel efektleri çok iyi olan oyunlara hep tercih edilmişti. Burada yatan en büyük etken oyunun mantığı ve oynanabilirliğiydi. Wolfteam’de çok iyi bir ekran kartı, gelişmiş bir işlemci ya da bol bol bellek istemeden zevkli, dinamik bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Sistem kaynaklarını az tüketmesi herkese hitap etmesini sağlıyor.
Yıllarca Counter-Strike’ın yerine oyun aradı oyun tutkunları. Beklenen oyun yıllar sonra Wolfteam olarak karşımıza çıktı. Tıpkı CS’de olduğu gibi iki farklı takımın haritalarda çarpışması vardı. Yalnız Wolfteam’e bir konuda  büyük bir artı vermek gerekiyor. Sürekli güncellenen yapısı, eklenen karakterler, haritalar ve oyun modlarıyla oyuncularına yenilikler sundu. Bu yenilikler nedeniyle oyuncu sayısı hiç azalmadan sürekli artarak katlandı.
 
Oyunun içeriğinden biraz bahsedersek, Kırmızı ve Mavi takım olarak ikiye ayrılan takımların haritalarda farklı oyun modlarıyla kapışması üzerine kurulu bir oyun.  Oyunda şu an 18 farklı karakterin olduğunu belirtelim. Bu karakterlerin bir kısmı Mavi, diğer kısmı ise Kırmızı takım tarafından seçilebilmektedir.  Türk oyuncuların hoşuna gidecek bir haberde bu karakterlerden birisinin adı Yiğit Demir. 
 
Wolfteam’i benzerlerine üstünlük kurduğu bir alanda şuan için 14 farklı oyun modunun bulunmasıdır. Wolfteam’in bu üstünlüğünü oyuncuların sıkılmasını imkansızlaştıran bir özellik olarak görebilirsiniz. Ayrıca oyunun yeni nesil oyunlar içinde artık görmeye alıştığımız rütbe sistemi de mevcut. Oyun burada da kullanıcılarına 50’in üzerinde farklı rütbe ile rekabet ortamının zevkini yaşatmaktadır. Sürekli olarak tecrübe puanı kazanarak rütbe almaya çalışmak ve “er” olarak başlanılan Wolfteam serüveninde bir gün General olmak herkesin yaşamak isteyeceği bir tecrübedir.
 
Oyun yapımcılarını bir konuda daha tebrik etmek gerekiyor. Ülkelerin bilindik mekanlarından oluşturulan haritalar kullanıcıları kendilerine bağlamak için gerçekten akıllıca bir yöntem. Türk oyuncuların oynarken mutluluk duyduğu haritanın ismi Taksim’dir. Taksim meydanında savaşmanın keyfi bir başka olmaktadır.
Wolfteam’in kullanıcıları en çok kendine çeken özelliği ise bir asker olarak giderken, birden Kurtadam’a dönüşmek ve rakibi bir pençe darbesiyle yere sermektir. Wolfteam’in genel olarak artıları kısa bekleme süresi, oyunun hızlılığı, sunucuların kalitesi, sürekli güncellenmesi, günün her saati rakip bulabilme, turnuvaların düzenlenmesi ve daha birçok özellik. Wolfteam’in eğlenceli, zevkli dünyasını kesinlikle denemelisiniz.


WolfTeam oyunu eklendiginden bu yana 81347 defa indirildi ve sitemizin popüler oyunlari arasindadir. Oyunları yasal şekilde kurup oynamanızı tavsiye ederiz. Sitemizdeki oyunlar ücretsiz ve demo sürümdür.
 Gizlilik Politikamiz
E?lence